Hakkımızda

Pakiş Halı Yıkama, 2013 yılından beri Antalya’da halı yıkama servisi hizmeti sunmaktadır. Konyaaltı Bahtılı’da 750m2 kapalı alanı olmak üzere 1500m2 alana kurulu bir tesistir ve günlük 1500 m2 halı yıkama kapasitesine sahiptir. Pakiş Halı Yıkama Merinos, Sanat, Emperia, Pierre Cardin, Royal Atlas gibi dünyanın en iyi markası,  30 üretici firmanın yetkili halı yıkama servisidir.

Misyon

Pakiş halı yıkama, müşterilerinin sürekli yükselen değerleri paralelinde; değişken ihtiyaç, istek ve şartlarını onların beklentileri doğrultusunda  karşılayarak sürekli en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamayı, özverili çalışanları ve müşterileri ile sürekli ileriye dönük çalışma sistemiyle, kaliteli bir hizmet sunmayı  misyon edinmiştir.

Vizyon

Pakiş Halı yıkama , bilinçli ve sorumlu çalışması ile kalite anlayışını yerine getirmek, devamlı uygunluğunu ve yeterliliğini kontrol ederek hizmetini sürekli bir ileriye taşımak, müşteri memnuniyetini temel alan, gelişen bilim ve teknolojiyi takip ederek sürekli büyümek ve alanında öncü firma olmayı vizyon görür.